Informacje dla uczestników

Witamy Uczestników Żywieckiego Suwakowania 2017!

XII Spotkań Puzonowych w Żywcu!
Poniżej podajemy niezbędne informacje związane z tegorocznym festiwalem. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej wiadomości, nawet jeżeli już na Suwakowaniu byliście w poprzednich latach:

 

REJESTRACJA I POWITANIE UCZESTNIKÓW
Rejestracja uczestników festiwalu rozpocznie sie w poniedziałek, 24 lipca w godzinach 8:30-9:45 w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika.

Każdy uczestnik jest zobowiązany do zarejestrowania się przed wzięciem udziału w zajęciach. Podczas rejestracji otrzymacie potrzebne informacje i darmową koszulkę festiwalową.

Zajęcia ropoczną się wspólnym rozgrywaniem wszystkich uczestników festiwalu, poprowadzonym przez pana Macieja Pietraszko o godz. 10:00, również w budynku Liceum. Proszę przynieść instrument i pulpit jeśli posiadasz.

 

PLAN SZCZEGÓŁOWY – POBIERZ PLAN ZAJĘĆ
Szczegółowo zapoznaj się z Planem Zajęć, wydrukuj go i przywieź ze sobą do Żywca.

*KONCERT UCZESTNIKÓW “MŁODE TALENTY” zaplanowany na czwartek, 27 lipca to koncert solowy i zespołów kameralnych dla każdego z Was kto chciałby zagrać, stworzony w celu pomocy w “ogrywaniu się ze sceną”. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Wybór utworu dowolny. Nuty akompaniamentu należy przywieźć ze sobą (jeśli utwór takowy posiada).

*WARSZTATY  wszystkie warsztaty przeznaczone są dla wszystkich uczestników i każdy może wziąć w nich udział, niezależnie od poziomu czy doświadczenia. Gorąco zachęcamy do brania czynnego udziału w warsztatach.

*LEKCJE INDYWIDUALNE – lekcje oko w oko z naszymi tegorocznymi wykładowcami oraz wieloma innymi świetnymi pedagogami polskich szkół muzycznych i uczelni wyższych. Lista pedagogów i szczegółowy plan lekcji będzie ustalany na miejscu i rygorystycznie przestrzegany, tak aby każdy chętny mógł skorzystać z lekcji.

*JAM SESSION – wieczór improwizacji I jazzu prowadzony będzię przez Petera Maltona z Dixiland Society, Szwecja. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

*KONCERTY: GALOWY i FINAŁOWY – to dwa koncerty corkiestry puzonowo-tubowej, w kórych udział biorą wszyscy uczestnicy, goście spacjalni i wykładowcy festiwalu!

*Ognisko pożegnalne – bezpłatna impreza końcowa dla wszystkich uczestników Suwakowania orkaszona lokalnymi spacjałami. Rodzice i opekunowie również mile widziani za opłatą 20 zł za osobę.

 

ZAKWATEROWANIE

Miejsca w internacie przydzielane są wg kolejności zgłoszeń, łącznie z uiszczeniem opłaty wpisowej, czyli, kto zgłosił się ORAZ uiścił opłatę wpisową przed upłynięciem terminu zgłoszeń, będzie miał pierwszeństwo do przydzielenia miejsca w internacie. Informacje odnośnie przydzielenia miejsca w internacie otrzymacie poprzez email.

Cena jednego noclegu w internacie wynosi 20 PLN za dobę plus jednarozowo 5 PLN za pościel.

Zakwaterowanie uczestników w internacie rozpocznie się w niedzielę 23 lipca od godz. 17:00 i będzie kontynuowane w poniedziałek, 24 sierpnia, od godz. 7:30 rano.

!!! UWAGA !!! WAŻNE !!! Punkt zakwaterowania znajduje się w Internat Zespołu Szkół Mechaniczno‐Elektrycznych (NIE W LICEUM, w którym będą zajęcia). Po przyjeżdzie do Żywca proszę kierować się do internatu (adres poniżej).

Dodatkowe noclegi: Organizatorzy będą dysponować informacjami na temat dodatkowych noclegów w Żywcu, w pensjonatach i na kwaterach prywatnych. Wszelkich informacji będzie można uzyskać po przyjeździe u Pani Lidii Pietraszko.

Opłata za noclegi będzie pobierana z góry, gotówką, na miejscu podczas zakwaterowania. Osobą upoważnioną przez organizatorów do pobierania opłat za noclegi jest tylko i wyłącznie Pani Lidia Pietraszko, lub osoba przez nią wyznaczona. Telefon kontaktowy do Pani Lidii: 600-970-612.

ADRES INTERNATU:

Internat Zespołu Szkół Mechaniczno‐Elektrycznych
Komisji Edukacji Narodowej 3
34‐300 Żywiec

http://zsme.zywiec.eu.interia.pl/

 

JEŚLI NIE MASZ 18 LAT

UWAGA! Uczestnicy, którzy przed 31.VII.2017 nie ukończą 18 r.ż. zobowiązani są do wypełnienia  Karty Odpowiedzialności. Jeżeli ciągle nie przesłałeś swojej Karty Odpowiedzialności, zrób to jak najszybciej – najlepiej zeskanuj i prześlij na: info@zywieckiesuwakowanie.com

Karta Odpowiedzialności musi być wypełniona i przesłana do organizatorów zanim przyjedziesz do Żywca.

 

WYŻYWIENIE – Wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie. Po przyjeździe do Żywca otrzymasz od organizatorów informacje o lokalnych placówkach, które oferują zniżki na posiłki dla uczestników Suwakowania.

 

NUTY – Nuty wysłane będą do Ciebie pocztą mailową w formacie PDF.

OTRZYMANE NUTY NALEŻY WYDRUKOWAĆ, PRZYGOTOWAĆ W MIARĘ MOŻLIWOŚCI I PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ DO ŻYWCA!

Jeżeli do 15 lipca nie otrzymasz nut na podany przez siebie w zgłoszeniu adres emailowy, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam nut też nie znajdziesz, jak naszybciej skontaktuj sie z organizatorami pisząc na: info@zywieckiesuwakowanie.com .

 

WOLONTARIUSZE – Podczas festiwalu będziemy korzystać z pomocy wolontariuszy, którzy będą Wam pomagać m.in. w przemieszczaniu sie po Żywcu i kierować Was do miejsc noclegowych, miejsc prób, warsztatów i koncertów. Już w niedzielę, 23 lipca od godz. 17:00 oraz w poniedziałek 24 lipca od godz. 7:30 rano będziecie mogli korzystać z ich pomocy. Wolontariuszy rozpoznacie po koszulkach festiwalowych Żywieckiego Suwakowania 2017!

 

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ DO ŻYWCA? 
1. Ubranie koncertowe:
– czarne spodnie/spódnica,
– koszule: 1 czarna i 1 jedno-kolorowa (jednolity kolor, bez wzorów, nie biała),
– czarne buty, czarne skarpetki,
– kolorowy krawat (dziewczyny również!)
2. Pulpit – Ważne! proszę przywieźć ze sobą jeżeli posiadasz pulpit składany,
3. Instrument ; )
4. Dużo dobrego humoru i sił do cieżkiej pracy muzycznej!

!!! Proszę pamietać, że kocerty gramy również w koszulkach festiwalowych, które będą rozdawane przy rejestracji !!!

 

POTRZEBNE ADRESY
– LO im. Mikołaja Kopernika, ul. Słowackiego 2, 34-300 Żywiec (próby, warsztaty, lekcje, wystawa instrumentów itp.),
– Stary Zamek, Muzeum Miejskie w Żywcu, ul. Zamkowa 2, 34-300 Żywiec (koncerty),
– MCK: Miejskie Centrum Kultury, Al. Wolności 4, 34-300 Żywiec (próby I koncerty),
– Internat ZSME, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3, 34-300 Żywiec (noclegi),
– Camping Dębina, ul. Kopernika 4, 34-300 Żywiec (ognisko pożegnalne),
– Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Żywcu, ul. Sienkiewicza 19 (koncerty),
– Kawiarnia DeKaffe, ul. Zamkowa 2 (koncerty i wyżywienie),
– Klub/Restauracja COYOTE, ul. Mickiewicza 1 (Rynek), 34-300 Żywiec, (Jam Session i wyżywienie),
– AMFITEATR “Pod Grojcem”, ul.Grojec 50, 34-300 Żywiec (koncert galowy w ramach  53 Tygodnia Kultury Beskidzkiej).

 

PYTANIA?

TELEFON KONTAKTOWY600-970-612.

Proszę nie zadawać pytań, na które możecie znaleźć odpowiedź w tym emailu lub na www.zywieckiesuwakowanie.com 😉

 

Do zobaczenia w Żywcu!

 Anna i Maciej Pietraszko

Fundatorzy Żywieckiego Suwakowania

 

 

Leave a Comment: